Kiralık 20ft Standart ve High Cube Yük Konteyner

 

Stratejik olarak yerleştirilmiş yük konteyner kiralama filomuz, 20ft yük konteynerlerini kısa veya uzun vadede uygun fiyatlarla kolayca kiralamanıza olanak sağlar.

20ft standart ve high cube dahil olmak üzere satış veya kiralama için her tür ve ebatta standart yük konteynerleri tedarik edebiliriz. Yuvam konteyner uzmanlığı ile kiralamak istediğiniz 20ft yük konteynerlerde istediğiniz adette ürünü Türkiye'nin her yerinden kiralayabilirsiniz. Aylık uygun fiyatlı ödemeler ile kiralayacağınız konteynerlerimiz sıfır ve 2.el seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.


Yuvam Konteyner'den yük konteyner kiralamak için 6 Neden:

1) Çeşitli konteyner kiralama imkanı

Konteyner kiralama stoğumuz aşağıdakiler dahil her tür konteyneri içerir:
  • 10ft, 20ft, 40ft ve 45ft üniteler
  • Portatif ofisleri konteynerleri
  • Soğutuculu Reefer yük konteyner
  • İçi yalıtımlı yük konteynerleri
  • Portatif tuvaletler
  • Depolama konteynerleri
  • Taşınabilir cafe ve büfe konteynerleri

2) Esnek kısa ve uzun vadeli konteyner kiralama sözleşmeleri

Hem kısa hem de uzun süreli kiralama süreleri için konteyner kiralıyoruz, böylece konteynerleri istediğiniz kadar az veya daha uzun süre kiralayabilirsiniz. Ödemelerinizi ay bazında rahatça ödeyebilirsiniz. Tek seferde bir çok konteynere ihtiyacınız olduğu zaman satın almak yerine kiralamak şirket ekonominize güçlü bir kâr sağlayacaktır.

3) Rekabetçi konteyner kiralama fiyatlandırması

Yuvam Konteyner, önemli bir konteyner filosuna sahip olduğu için, konteynerleri doğrudan firmamızdan kiralayabilirsiniz. Doğrudan bizimle iletişime geçerek size çok rekabetçi fiyatlar sağlayabiliriz.

4) Biz işinizi önemsiyoruz

2007 yılından bu yana Türkiye genelinde ve dünya genelinde satış ve kiralama için yük konteyner tedarik ediyoruz. Mükemmel müşteri hizmetinin önemini anlıyoruz, böylece yük konteyner kiralama ekibimiz size yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli çaba sarf ediyor.

5) Hızlı teslimat

Ülke çapında yük konteyner depo ağımız, Türkiye'nin herhangi bir yerinde bulunduğunuz yere hızlı ve stressiz teslimat sağlayabileceğimiz anlamına gelir. Teslimat (nakliye) ücretleri müşterilerimize aittir.

6) Millileştirilmiş (Yerli) yük konteyner kiralama avantajı

Yuvam Konteyner olarak sıfır yerli yük konteyner imalatı yapmamızın yanı sıra yurtdışı belgeli ürün tedariğinde de önemli imkanlara ve anlaşmalara sahibiz. Aynı zamanda yurtdışı belgeli konteynerlerinize yerlilik sertifikası vermekteyiz. Böylece tüm ihtiyacınız olan yerli yük konteyner ürünlerini sizlere kısa sürede, kolayca sunamaktayız.


En iyi konteyner kiralama çözümlerini sizlere sunmaktayız

Kiralık çeşitli yük konteynerler, esnek kiralama anlaşmaları, rekabetçi fiyatlandırma, hızlı teslimat ve üstün müşteri hizmetleri, konteyner kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için Yuvam Konteyner'e güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Yük konteynerleri pahalı satış rakamlarına sahip olmaktadırlar. Çünkü üretiminde kullanılan teknoloji, sertifikalar ve malzeme kalitesi onların maliyetli olmasına neden olmaktadır. Fakat bir çok kalite testi ile üretilen yük konteynerler doğru kullanıldığında en az 20 yıl, ortalama 40 yıl kullanım ömürleri sunmaktadır. Fakat yük konteynerlerine kısa süreli ihtiyacınız olduğunda satın almak yerine kiralamak sizler için en iyi çözümdür. Yük konteynerlerinin ebatları gereği kullanmadığınız zaman istifleyeceğiniz ve koruyacağınız bir alana da ihtiyacınız bulunmaktadır. Eğer firmanızda bu imkanları sağlayacak bir alan bulunmuyorsa ek kira bedelleri ödeyerek zarar etmekle karşı karşıya kalacaksınız. En iyi çözüm olarak kiralamak sizler için kısa ve uzun vadede de oldukça kârlı olacaktır.

Çok çeşitli uygulamalar için Türkiye’nin herhangi bir yerinden sahaya ulaşım sağlanabilir ve açık / kapalı, boş veya tamamen yüklü bir vinç olabilir. Konteynırınızı kiralamaya hazır olduğunuzda, toplama işlemini kolay ve zahmetsiz hale getiririz.

Konteyner kiralama hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında bugün Yuvam ile iletişime geçerek daha fazla bilgi edinin. İletişim bilgilerimizden bizi doğrudan arayabilir yada kiralik@yuvamkonteyner.com.tr eposta adresimize isteklerinizi yazabilirsiniz.